2013/02/13

KOMPLETNIE


Udany komplet! Zaczęło się od uszycia spódnicy na szerokiej gumce (tym razem od początku do końca samodzielnie, nie było to zbyt skomplikowane, a materiał kosztował 5zł za mb). Skończyło się na kolejnej przeróbce koszuli (no niestety, jestem w pracy dość często ostatnio, więc temat koszul będzie powracał), tym razem doszyłam do niej kieszonkę z tego samego materiału, z którego uszyta jest spódnica. Idealne połączenie, tym bardziej, że jakoś na wybiegach królują ostatnio bardzo monochromatyczne zestawy. 6 komentarzy:

 1. Super Ci to wyszło ;)
  http://agnejsza.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny pomysł :) fajnie wygląda taki komplet

  zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawie wyszło c:
  wstydzilabymsie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Super wpis i mega blog ;* Będę wpadała częściej ale tak wgl to zapraszam do mnie na bloga pasja-kladzii.blogspot.com znajdziesz tam rzeczy w stylu diy czyli zrób to sama :D

  Jak się spodoba to dodaj do obs. :D Ja twój dodałam :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam,
  z tej strony administrator strony http://blogi-diy.blogspot.com/
  Witryna ta została założona z myślą o takich osobach jak Pani! Proszę o pomoc w rozwinięciu katalogu, tak by promować wszystkie blogi o ciekawej tematyce w Polsce.
  To pierwszy taki pomysł, by wszystkie witryny umieścić w jednym katalogu, ułatwiając ich znalezienie oraz promując ich działalność jednocześnie!

  Zachęcam do współpracy, jeśli jest Pani zainteresowana umieszczeniem swojego bloga w Katalogu Polskich Blogów DIY (do czego gorąco namawiam) proszę o kontakt na ten email (blogi.diy@gmail.com)

  Pozdrawiam,
  administrator strony "Polski Katalog Blogów DIY"

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie, że coś takiego robisz z dobrym efektem, powodzenia:)

  OdpowiedzUsuń